ROYAL RESIDENCE HOTEL 3* +420 257 221 724

ROYAL RESIDENCE HOTEL 3*

UMM AL QUWAIN

Termín zájezdu

Délka pobytu nocí/ dní
Dostupnost Vyprodáno
Stravování
Typ pokoje STANDARDNÍ POKOJ
Odlet
Letový řád
Cesta tam:
Cesta zpět:
Cena za osobu
0 Kč
Země a lokalita: Emiráty, UMM AL QUAWAIN
Ubytování: ROYAL RESIDENCE HOTEL 3***
Druh zájezdu: Pobytový
Doprava: LETECKY | PRAHA
Cena zahrnuje:
  • Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
  • Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
  • Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
  • Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
  • Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
  • Pojistění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
  • fakultativní výlety
  • pozdní CHECK OUT

Ubytování

ROYAL RESIDENCE HOTEL

Royal Residence Hotel se skládá ze dvou nemovitostí - Hotel Royal Residence (66 vil) a Royal Residence Resort (105 vil). Všechny vily jsou zařízené, jako samoobslužné apartmány s různými rozměry postelí a prostornými obývacími pokoji. Hotel Royal Residence & Royal Residence Resort nabízí klimatizované pokoje s kuchyní, posezením se satelitní TV a hudebním systémem s 24 hodinovou pokojovou službou. Studio Room : Studio s manželskou postelí velikosti King, koupelnou, TV a lednicí. Vila s 1 ložnicí : Hlavní ložnice s manželskou postelí, koupelna, obývací pokoj s hudebním...

UMM AL QUWAIN Počet pokojů: 171 Adresa: Al Ittihad Road - Umm Al Quawain - Spojené arabské emiráty; Tel.: +971 6 767 0111

Royal Residence Hotel se skládá ze dvou nemovitostí - Hotel Royal Residence (66 vil) a Royal Residence Resort (105 vil). Všechny vily jsou zařízené, jako samoobslužné apartmány s různými rozměry postelí a prostornými obývacími pokoji. Hotel Royal Residence & Royal Residence Resort nabízí klimatizované pokoje s kuchyní, posezením se satelitní TV a hudebním systémem s 24 hodinovou pokojovou službou.

Studio Room: Studio s manželskou postelí velikosti King, koupelnou, TV a lednicí.

Vila s 1 ložnicí: Hlavní ložnice s manželskou postelí, koupelna, obývací pokoj s hudebním systémem a televizí, kuchyň s lednicí.

Vila s 2 ložnicemi: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti King, ložnice (s 2 samostatnými oddělenými postelemi), připojené koupelny, obývací pokoj s hudebním systémem a TV & Kuchyně s lednicí.

Vila s 3 ložnicemi: hlavní ložnice, ložnice, ložnice s manželskou postelí, připojené koupelny, obývací pokoj s hudebním systémem a TV, barovým pultem a lednicí.

Apartmá Royal Suite Pool Villa: 3 ložnice, 1 ložnice, koupelna, velká místnost, jídelna, barový pult, hudební systém a LCD TV. Soukromý venkovní bazén.


Všechny vily mají soukromé zastřešené parkoviště kromě typu Studio. K dispozici je bezplatné parkoviště pro Studio. Vybavení hotelu zahrnuje praní prádla, kryté parkoviště, 24hodinovou recepci a restauraci, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně. Mezi další funkce patří kavárna a snack bar, pokojová služba (24hod.), denní úklidová služba, Internetové připojení k internetu / Wi-Fi ve veřejných prostorách, 24hodinová bezpečnostní služba, Tenisové a basketbalové hřiště, možnost grilování, soukromé kryté parkoviště, soukromé rodinné kino, kulečníkový stůl, bazén, plně vybavený Royal health club & fitness centrum, který je otevřený sedm dní v týdnu, včetně plně vybavené posilovny, sauny a parní lázně. Obě nemovitosti jsou umístěny v Umm Al Quwain, který je 30 minut jízdy od letiště Sharjah a 50 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.


Obsazenost: 

Studio Room: max. 2 dosp. osoby + 1 dítě do 10.99 let

Vila s 1 ložnicí: max. 2 dosp. osoby + 2 děti do 10.99.let nebo 3 dosp. osoby

Vila s 2 ložnicemi: max. 2 dosp. osoby + 3 děti do 10.99.let nebo 4 dosp. osoby

Vila s 3 ložnicemi: max. 4 dosp. osoby + 2 děti do 10.99.let nebo 6 dosp. osob

Popis hotelu v pdf

Aktuální počasí

0 °C
0 °C

Informace o hotelu

Recepce otevřena:
24 HRS
Příjezd od:
15:00
Odjez do:
12:00
Kavárna
Salonek
Dětský koutek
Parkování zdarma
Hotelové parkoviště
Parkoviště v dosahu
Plavecký bazén
Sauna
Fitness
Tenis
Restaurace
Prádelna

Informace o pokoji

WC na pokoji
Koupelna na pokoji
TV
Satelitní TV
Radiopřijímač
Klimatizace
Terasa / Balkon
Internetové připojení
Pokojová služba
Rodinné pokoje
Kávovar

Lokalita

UMM AL-QUWAIN

Nachází se v severní části země. Patří k nejméně lidnatým emirátum v SAE a jeho hlavním městem je stejnojmenné město Umm al-Quwain. Ostrov Al Sinniyah v blízkosti města je domovem třetí největší kolonie kormoránů na světě. Oblast je známá pro svůj pozoruhodný mořský život, co se hojnosti a rozličnosti přírody týče. Příjemné podnebí, písečné pláže, čistě moře a historické památky představují ideální místo pro krásnou dovolenou. Z památek jmenujme např. Pevnost Umm Al Quwain – dříve domov panovníků, dále Starý Přístav, situován na území starého města, obehnaný domy z korálů či ostrovy Umm al-Kuvajnu, obléhané mangrovami a oddělené sérií zátok.

Zajímavá místa

Umm Al Quwain je jedním se sedmi Spojených arabských emirátů. Nachází se v severní části země. Jeho území se skládá z ucelené oblasti mezi emiráty Sharjah a Ras Al Khaimah. Je velký přibližně 780 km2 a zaujímá tak rozlohou pouze jedno procento celého území SAE. Žije zde asi 72 000 obyvatel a má tak nejnižší počet obyvatel ze všech sedmi emirátů. Jeho hlavním městem je stejnojmenné město Umm Al Quwain, kde má sídlo mnoho bankovních ústavů. Emirát žil dlouhá léta z rybolovu, pěstování datlových palm v oáze Falaj Al Mualla a ze stavby tradičních arabských plachetnic dhou. Dnes se stal novým průmyslovým odvětvím cestovní ruch a turismus. Emirátu náleží 40 kilometrů pobřeží u perského zálivu, ale zatím zde není vybudováno mnoho hotelů. V emirátu Umm Al Quwain vznikly nové turistické atrakce jako například vodní park Dreamland nebo přírodní rezervace, asi jeden km od města Umm Al Quwain City. Umm al-Quwain Fort : pevnost, která byla kdysi domovem emirátského vládce a střeží vstup do starého města, dohlížející na moře na jedné straně a potok na druhé straně. Nakonec se stala policejní stanicí, poté muzeem. V muzeu se nyní nacházejí artefakty nalezené u důležitých blízkých míst, včetně Al-Dour, a obsahuje sbírku zbraní, které byly používány v historii emirátu. Nachází se poblíž mešity Masjid. Starý přístav: starý přístav se nachází ve starém městě s výhledem na tradiční budovu dhow, kde zkušení řemeslníci i nadále shromažďují tyto tradiční čluny. Přístav je obklopen starými domy z korálových kamenů, které zobrazují prvky původní architektury a složité sochařské práce. Ostrovy Umm al-Quwain : Ostrovy ležící na východ od pevniny poloostrova na jedinečné části pobřeží tvořené písečnými ostrovy obklopenými hustými mangrovovými lesy, oddělenými řadou potůček . Největší ze sedmi ostrovů je Al Sinniyah , po němž následují Jazirat Al Ghallah a Al Keabe , které jsou viditelné ze starého města. Mezi těmito a pobřežními rovinami jsou zastoupeny menší ostrovy Al Sow , Al Qaram , Al Humaidi , Al Chewria a Al Harmala. Madaarský potok, který běží mezi ostrovy, poskytuje plavební vodní cestu pro rybáře i při odlivu, když je průměrná hloubka menší než několik stop. Al-Dour : Nachází se zhruba tam, kde je město Umm al-Quwain nyní, je považováno za největší preislamské místo na pobřeží Perského zálivu. Al-Dour byl důležitým obchodním přístavem od roku 200 př.nl do roku 200 nl. Mezi domy Al-Dour se nachází tisíce hrobů. V některých případech mohly větší hrobky obsahovat pozůstatky více než jednoho jedince, možná rodiny. Tam jsou dvě veřejné památníky v Al-Dour, malá čtvercová pevnost s okrouhlými věžemi a malým čtvercovým chrámem věnovaným božskému slovanskému bohu Shamash . Dreamland Aqua Park: největší vodní park v SAE se nachází na pobřeží Umm al-Quwain; asi 40 minut jízdy autem od Dubaje, s rozlohou 250 000 m 2 upravených zahrad a s mnoha skluzavkami a dalšími atrakcemi. Park je provozován po celý rok s denní kapacitou deseti tisíc návštěvníků

Mapa oblasti

Exkurze v lokalitě

DESERT JEEP SAFARI - ABU DHABI

Jedná se o velmi oblíbený půldenní výlet, který by bylo při návštěvě Spojených arabských emirátů škoda vynechat.  Budete mít příležitost vidět a zdolat zlaté písečné duny Arabského poloostrova a zažít tak adrenalin horské dráhy na sedadlech terénních jeepů 4x4. Tento nevšední zážitek uprostřed pouště je zakončený návštěvou beduínského tábora při západu slunce. Ještě před tím budete mít možnost se projet na velbloudovi, vyfotografovat se v arabském oděvu nebo s dravým ptákem na ruce. Po vstupu do areálu se servíruje grilovaná večeře, která je  doprovázená kulturním vystoupením. Můžete ochutnat různé příchutě tabáku při kouření vodní dýmky, zakoupit suvenýr nebo si nechat namalovat tetování henou. Program zpestří břišní tanečnice tančící v rytmu arabské hudby.

Program výletu

Vyzdvednutí v hotelu v odpoledních hodinách (cca 15:30-16:00) a návrat do hotelu cca ve 22:00.

*Tento výlet se nedoporučuje hostům se srdečními problémy, bolestmi zad a krku.

Popis exkurze v pdf
Doba trvání: 6 hod. Dny v týdnu: Každý den Minimální počet účastníků: 2
Jazyk: ENGLISH
Poznámka:

Exkurze v lokalitě

DESERT JEEP SAFARI - ABU DHABI

Jedná se o velmi oblíbený půldenní výlet, který by bylo při návštěvě Spojených arabských emirátů škoda vynechat.  Budete mít příležitost vidět a zdolat zlaté písečné duny Arabského poloostrova a zažít tak adrenalin horské dráhy na sedadlech terénních jeepů 4x4. Tento nevšední zážitek uprostřed pouště je zakončený návštěvou beduínského tábora při západu slunce. Ještě před tím budete mít možnost se projet na velbloudovi, vyfotografovat se v arabském oděvu nebo s dravým ptákem na ruce. Po vstupu do areálu se servíruje grilovaná večeře, která je  doprovázená kulturním vystoupením. Můžete ochutnat různé příchutě tabáku při kouření vodní dýmky, zakoupit suvenýr nebo si nechat namalovat tetování henou. Program zpestří břišní tanečnice tančící v rytmu arabské hudby.

Program výletu

Vyzdvednutí v hotelu v odpoledních hodinách (cca 15:30-16:00) a návrat do hotelu cca ve 22:00.

*Tento výlet se nedoporučuje hostům se srdečními problémy, bolestmi zad a krku.

Popis exkurze v pdf
Doba trvání: 6 hod. Dny v týdnu: Každý den Minimální počet účastníků: 2
Jazyk: ENGLISH
Poznámka:

Program zájezdu

1. DEN
Přílet do Dubaje v ranních/odboledních/večerních hodinách.
Přivítání se zástupcem/řidičem partnera s cedulí Kentlucky. Transfer do hotelu v Dubaji. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný program dle itineráře
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na Mezinárodní letiště Dubai

ASISTENCE ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Reference portálu TripAdvisor


Hotel Royal Residence

Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor 3.5 Na základě 32 recenzí cestovatelů.
5
cestovatelů hodnotilo
1
3
cestovatelů hodnotilo
2
6
cestovatelů hodnotilo
3
10
cestovatelů hodnotilo
4
8
cestovatelů hodnotilo
5
Pořadí na webu TripAdvisor
(Hotely - Umm Al Quwain)
7/10

Detailní hodnocení
Kvalita spánku
4.0
4.0
Umístění
3.5
3.5
Pokoje
3.0
3.0
Služba
4.0
4.0
Cena / kvalita
3.5
3.5
Čistota
3.5
3.5

Hotel je vhodný pro: služební cesty, páry, jednotlivce, rodiny, krátké dovolené s přáteli

Ukázky recenzí
Nevyhovuje vám program zájezdu, ubytování nebo žádný z nabízených termínů?
Připravíme pro Vás individuální nabídku
Poptejte u nás zájezd na míru
TERMÍN: změnit
CENA ZA OSOBU: 0 Kč
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace